Отзывы

Отзывы, вопросы, наблюдения, опыт, конструктивная критика и похвала, поступившие именно от Вас – позволяют нам развиваться, двигаться вперед и предоставлять Вам только самое лучшее!
03.10.2015 10:59 
Līga
Kādēļ nav iespējama piegāde ar pankomātu starpniecību?Un vai būs ?

Ответ эксперта DryDry

Labdien, Līga!

Pašlaik cilvēkiem ērtāk ir saņemt pa pastu ( kā arī izdevīgāk)
Mums neviens pat nejautāja par pakomātiem, bet nākotnē varbūt būs arī tāda iespēja.

Ar cieņu,
Dry Dry Baltic

02.10.2015 13:17 
Adam
Amazing Product and very fast delivery! recommend
28.09.2015 10:56 
Аня
Добрый день! Огромное спсибо за помощь в выборе, быструю доставку и отличный результат! Обязательно буду ещё заказывать!
25.09.2015 10:29 
Евгений
Ваше средство разьедает одежду! С тех пор как я его использую у меня разьело ткань под мышками на одной рубахе и двух свитерах. Почему это происходит? Как этого избежать?

Ответ эксперта DryDry

Здравствуйте, Евгений! Спасибо за Ваш вопрос!
Мы первый раз сталкиваемся с подобной ситуацией за все долгое время существования DRY DRY, так как состав средства абсолютно "прозрачный" и открыто указан в описании на нашем сайте, проблема вероятнее всего не в средстве. Тем не менее, мы зададим ваш вопрос производителю и сообщим Вам ответ. Ожидайте...
С уважением, Команда DRY DRY Baltic

17.09.2015 11:17 
Kaspars
Light man palīdzēja tikai uz laiku, bet Original ir ļoti labs
17.09.2015 11:14 
Liene
"Dry Dry Baltic" - fantastiski, atsaucīgi un izpalīdzīgi cilvēki. Produkts - super! Darbojas! Piegāde - ātra. Dzīvoju Lietuvā un preci saņēmu jau ceturtajā dienā (man personīgi tas ir ātri). Arī es, tāpat kā citi klienti, biju nobijusies vai uz mani iedarbosies, kā beigu beigās būs, jo mūsu ģimene arī aktīvi, tas ir, katru dienu nodarbojas ar sportu. Tā nu divus vakarus pēc kārtas (jo pēc pirmās reizes īsti nejutu rezultātu) trīcošām rokām uzklāju iegādāto "Dry Dry Original", bija maza kņudēšanas sajūta, kura pēc tam ar laiku pazuda. Pēc otrās reizes jau pilnībā sajutu un varēju novērtēt produkta efektivitāti. Esmu ļoti apmierināta gan ar produktu, gan ar "Dry Dry" komandas apkalpošanas (augsto) līmeni! Paldies Jums!
16.09.2015 11:49 
Anna
Milzīgs paldies Dry Dry komandai! :) Oriģinālais palīdzēja pat mana vīram :D viņam ir treniņš gandrīz katru dienu :) Iesaku visiem!
15.09.2015 21:49 
Laura
Nu kāds sakars?! Lietoju jau 3. dienu pēc kārtas- efekta nekāda. Tā pati sviedru smaka un pleķi uz apģērba pat pēc mazākās piepūles. Jūtos dziļi vīlusies...

Ответ эксперта DryDry

Labdien, Laura!

No sākuma vajadzētu zināt, vai visu izdarījāt pareizi. Dry Dry līdzeklis ir atzīsts par vienu no vislabākajām Eiropā un jau 30 gadu garumā palīdz. Latvijā Dry Dry ir no 2010 gada un mēs droši varam pateikt, ka Dry Dry Original vienmēr un visiem palīdz.
5 (!) gadu garumā bija tikai viens gadījums, bet cilvēkam bija lielas problēmas ar hormonālo fonu.
Varbūt Jūs izdarījāt kaut ko nepareizi -
* Dry Dry līdzekli vajag lietot TIKAI uz sausu un TĪRU ādu (ja poras nav atvērtas, tad nav jēgas)
Tieši tāpēc ir sviedru aromāts - tās ir baktērijas.
Protams, viss ir individuāli, bet rezultāts ir no 3 - 14 dienām.
Dry Dry līdzeklim ir nepieciešamas 2 stundas, lai aktivizētu visus nepieciešamus procesus. 2 stundas nedrīkst neko darīt (lai nesvīstu) un tieši tāpēc, līdzekli vajag uzklāt pirms gulētiešanas.
*Nedrīkst uzklāt no rīta.
Varbūt Jūs lietojat kādas zāles? (antibiotikas, hormonālus preparātus vai vēl kaut ko) Svarīgi zināt, vai esat lietojusi kādu citu līdzekli pirms tam? Varbūt problēma ir saistīta tieši ar to.
Sievietēm dažreiz ir problēmas ar pastiprinātu svīšanu pēc dzemdības vai stresa.
Ļoti labi, ka esat uzrakstījuši, jo tikai kopā varam atrast iemeslu.
Vai kāds vēl bija lietojis Dry Dry līdzekli?

Ļoti gaidīsim no Jums ziņu uz e-pastu - info@drydry.lv

Ar cieņu,
Dry Dry Komanda

14.09.2015 11:14 
Maija
Lieliska produkcija!
Liels paldies jums
07.09.2015 12:03 
James
Great product!

Добавить запись

Ваше Имя
Ваш E-mail
Как Вы о нас узнали?
Ваше сообщение