Отзывы

Отзывы, вопросы, наблюдения, опыт, конструктивная критика и похвала, поступившие именно от Вас – позволяют нам развиваться, двигаться вперед и предоставлять Вам только самое лучшее!
29.06.2016 23:58 
Siga
Vēlējos noskaidrot vai skūšanās līdzekļi nemazina Dry Dry Original efektivitāti,tā kā man ir nepieciešams skūties ik pēc divām dienām,vai ir vērts lietot šo līdzekli?
22.06.2016 16:25 
Liene
Ar Light man bija rezultāts līdz 5-6 dienām, bet ar Original līdz 15 dienām. Liels paldies jums
07.06.2016 22:03 
Agnese
Sveiki!
Produkts tiešām labs un efektīvs.Izmantoju jau trešo gadu.Tik blakusefekts gan ir viens.Ja nesvīst paduses pēc produkta lietošanas,tad svīst uzreiz vairāk mugura,piere utt.Tā ka.savi plusi un savi mīnusi Dry,dry
07.06.2016 09:23 
Anastasija
Очень хорошее средство. В ночале не верила, что поможет, но результат покозал обратное. Для пробы заказала салфетки, рада, теперь закозала в флаконе. Кто ещё не пробывал, советую.
06.06.2016 22:25 
Marita
Paldies! Esmu izmēģinājusi visu ko.. vienīgais kas līdzēja bija botox injekcijas (diemžēl pārāk dārgas regulārai lietošanai)... Pašlaik ir 2. nedēļa kopš lietoju drydry un esmu sajūsmā, ka varu droši vilkt apģērbu neuztraucoties par sasvīdušām padusēm. Darbā varu bez kauna runāt ar klientiem :)
01.06.2016 20:23 
Marta
Neesmu apmierināta ar piegādi, izmantojot kurjeru. Izvēlējos šo variantu, jo aprakstā bija man nepieciešamais - piegāde man ērtā laikā un vietā, jo strādāju no 8 - 19, līdz ar to nevaru paspēt ne uz biroju, ne pasta nodaļu. Ierakstīju vēlamo laiku. Gaidīju. Saņēmu īsziņu, ka pasūtījums tiks piegādāts aiznākamajā dienā (no pasūtījuma brīža) no pl.8 -17. Uz sms nevar atbildēt, kurjeru nevar sazvanīt, lai vismaz mainītu piegādes adresi.

Ответ эксперта DryDry

Labdien, Marta! Paldies par Jūsu atsauksmi.
- Kurjerpiegādi Latvijā nodrošina viena no populārākiem Baltijas kurjer-pakalpojumu uzņēmumiem VENIPAK. Kurjerpiegāde tiek veikta uz nākamo dienu, tikai darba dienās, darba laikā (8-17), Jums ērtākajā vietā, gan mājas, gan uz darbu, kā arī laukos, bez ierobežojumiem (līdz durvīm, uz rokām).
- Par Jūsu kurjeru vai papilda informācijas saņemšanai, Jūs varat ērti sazināties ar VENIPAK Info, par tāl. vai e-pastu (http://www.venipak.lv/kontaktinformacija/), nosaucot pakas izsekošanas numuru, kuru Jūs saņemat no DRY DRY Baltic uz e-pastu un SMS.
- Par nestandartu piegādes laiku, vai īpašiem jautājumiem, lūdzam, sazināties ar mūsu DRY DRY Baltic Komandu pa e-pastu, vai telefoniski (http://drydry.lv/contacts), ar prieku Jums palīdzēsim!
Ar cieņu, DRY DRY Baltic Komanda.

26.05.2016 10:22 
Irena
Very good thing!:)
Thanks
25.05.2016 20:24 
Jānis
Nav īsti tas ko gaidiju, jo pēdējā laikā iedarbība paliek vājāka. Lietoju apmēram 2 mēnešus un viss tiek darīts pēc instrukcijas.

Ответ эксперта DryDry

Labdien, Jānis!
- Pēdēja laikā, sākas "īsta" karsta vasara, ķermenis svīst aktīvāk. DryDry nav parastais dezodorants, lai viņš strādātu, līdzeklim jā uzsūcas ādā (apm. 2 st.). Lai šis process būtu veiksmīgs, jūsu ķermenim jāsvīst minimāli un būtu mierīga stāvokli (gulēšana).
- Galvena doma karstos apstākļos: vienvirziena, vai DryDry uzsūcas ādā, vai ada svīst.
- Tāpēc, vasarā, lietojiet DryDry pēc dušas, uz tīru, pilnīgi sausu adu, uzreiz pirms gulēšanas (līdz 20 min) un ar rezultātu viss būs o.k., kā iepriekš!
Ar cieņu, DRY DRY Baltic Komanda.

19.05.2016 12:42 
Жанна
Очень довольна результатом и обязательно приду к вам ещё :)
Сеачала сама не верила, потому что долго мучалась с этой проблемой, особенно летом :( Но сейчас всё отлично. Огромное спасибо!
16.05.2016 09:30 
Marina
Otlichnoe sredstvo, a glavnoe pomogaet srazu. Mne xvataet pochti na 2 nedeli! Vsem sovetuju

Добавить запись

Ваше Имя
Ваш E-mail
Как Вы о нас узнали?
Ваше сообщение