Atsauksmes

Tieši Jūsu - atsauksmes, jautājumi, vērojumi, atzinības, pieredze, konstruktīva kritika un uzslavas ļauj mums attīstīties, virzīties uz priekšu un – sniegt Jums visslābāko!
06.03.2014 11:59 
Agita
Sveiki! Dry Dry Original is the best :D tiešām efekts ir uzreiz! paldies jums!
04.03.2014 20:34 
Linda
Labdien! Pasūtīju Dry Dry jau otro reizi, šoreiz pasūtīju Dry Dry komplektu, dry dry light + dry dry gēls. Līdzekli light 4 vakarus pēc kārtas mēģināju uzsmērēt ar domu, ka palīdzēs, bet nekā. Pirmo reizi kad Dry Dry pasūtīju tad pasūtīju original, un par original pilnīgi nekādu sūdzību, brīnumlīdzeklis!!!
Tagad sāku lasīt to, ka dry dry original ir stiprāks nekā light, to es nezināju. Līdzekli pasūtīju pagājšo nedēļ. Ko, lai es daru, ka tagad nevaru lieto dry dry light? Jūs nemainat preci, pret citu? Paldies! :)

DryDry eksperta atbilde

Labdien, Linda!

Diemžēl mēs nemainām preces un dezodorants jau bija lietots (
Dry Dry Original tiešām ir visstiprākais līdzeklis.
Mums tagad ir atlaides uz visu produkciju)) Jūs varat pasūtīt Original un mēs uztaisīsim Jums speciālo piedāvājumu, ka mūsu klientam :)
Dry Dry Light noteikti palīdzēs cilvēkam, kurš pirms tam nelietoja Dry Dry Original vai kaut ko līdzīgo.

Paldies par uzticību.
Ar cieņu,
Dry Dry Baltic

03.03.2014 13:20 
Linda
dry dry Light - 10 points :) Super līdzeklis
02.03.2014 12:57 
Margarita
Labdien! Paldies par jūsu piedāvājumu! :) Vīrs lietoja Dry Dry original, bet es nopirku Dry komplektu. Ļoti patīk!
02.03.2014 00:39 
Viktorija
svēiki .apmeram menesi atpakal iegadajos pie jums komplektu par 13.90.. meginaju cik reizes lietot bet diemzel nebija ne kada rezultata :( vai ir verts turpinat, meginat?

DryDry eksperta atbilde

Labdien, Viktorija!

Light ir jaunums Latvijā un protams, viņš nav tik efektīva kā Dry Dry Original, bet (!) viņš ir stiprāk par Dry Dry Sensitive. Mums ir klienti, kuriem ļoti patīk Dry Dry Sensitive un tiešām efekts ir līdz pat 5-6 dienām. Ja Jums nebija nekāda rezultāta no Light, tad mēs iesakām lietot viņu 4-5 dienas pēc kārtas. (ja nav pārāk jūtīga āda-tad var no rītiem). Ja viņš nepalīdzēs, tad tomēr Jums būtu labāk pamēģināt Dry Dry Original, jo viņi lieto gan sportisti, gan tie, kuriem ir vienkārši pastiprināta svīšana.

Ar cieņu,
Dry Dry Baltic

27.02.2014 11:43 
Кристина
Здравствуйте!
Сначала хотела бы вас поблагодарить за такую оперативность и помощь с выбором продукции! Дочка осталась очень довольна Сенситивом, а я у вас покупала аукционный комплект. До этого пользовалась многими средствами, но такого эффектв положительного никогда не было. Обязательно посоветую всем своим знакомым! Так что оригинальный мне и не понадобится. Ещё раз спасибо

DryDry eksperta atbilde

Добрый день, Кристина!


Очень рады слышать что Вам понравился! ))

Спасибо за отзыв!

Благожарим за доверие.
С уважением,
Dry Dry Baltic

26.02.2014 11:10 
Tanja
Iepriekš lietoju Sensitive, Light it vēl labāk.
paldies :)
26.02.2014 10:29 
Karina
DRY DRY Light, o4enj slabij, voobwe ne pomogaet, vsjo delala po instrukcii. Do etogo 9 mesjacev poljzovalasj DRY DRY Original, bila ot nego v vostorge. Ne dumala, 4to LIGHT okazetsja takim slabenjkim, to4nee NIKAKIM

DryDry eksperta atbilde

Добрый день, Карина!

К сожалению он слабее Dry Dry Original, но сильнее Dry Dry Sensitive. Есть даже мужчины, которые предпочитают Dry Dry Sensitive и очень довольны результатом, а кому-то аомогает Dry Dry Original. Поэтому всегда сложно что-то либо сказать пока человек сам не попробует. Спасибо за отзыв и очень надеемся что Dry Dry Gel Вам понравится)

С уважением,
Dry Dry Baltic

21.02.2014 13:11 
Santa
Tiešām ļoti efektīvs līdzeklis!
20.02.2014 15:13 
Dario
Kur var iegādāties jūsu produkciju&

DryDry eksperta atbilde

Labdien, Dario!

Jūs varat to iegādāties pie mums - http://drydry.lv/lv/order

Vai atnākt pie mums ciemos)
darba dienās no 10:00 līdz 16:00

Ar cieņu,
Dry Dry Baltic

Pievienot ierakstu

Jūsu vārds
Jūsu E-pasts
Kā jūs uzzinājāt par mums?
Jūsu ziņojums