Attīstība un inovācijas.

Mēs strādājam parfimērijas un kosmētikas produkcijas tirgū kopš 2013.gada, piedāvājot plašu parfimērijas un kosmētikas sortimentu zem tirdzniecības zīmes DryDry.

Šodien Kompānijai ir ekskluzīvas DryDry parfimērijas-kosmētisko līdzekļu līnijas pārdošanas tiesības Baltijas teritorijā. Ātri un kvalitatīvi piegādāsim DryDry Baltijā, Eiropas savienībā un Amerikā (*precīzs valstu saraksts ir atrodams sadaļā “Jūsu grozs”). Mēs pastāvīgi strādājam pie mūsu produkcijas kvalitātes pilnveides. Visa līdzekļu līnija ir vienmēr pieejama mūsu oficiālajā tīmekļa vietnē.

Mēs nospraudām savā priekšā mērķi - piedāvāt tirgū produkciju, kas ienestu cilvēku dzīvē kaut ko gaišu, pasakainu un, galvenais, atbilstošu individuālajai gaumei un katra pircēja prasībām.

Mēs esam atvērti sadarbībai

Mūsu Kompānija ir ieinteresēta sadarboties gan ar kosmētikas, farmaceitikas un ārstnieciskās kosmētikas segmenta līderiem, gan ar vairumtirdzniecības un mazumtirdzniecības kompāniju reģionālajiem pārstāvjiem.

Pierādītā efektivitāte

Dry Dry palīdz simtiem cilvēku cīnīties ar viskomplicētākajām problēmām, kas saistītas ar sviedru izdalīšanos. 2011.gada tika veikti Klīniskie pētījumi par tēmu -Kosmētiskā līdzekļa Dry Dry efektivitātes un drošības izpēte-.

Pētījumu rezultāti parādīja:

Līdzeklis Dry Dry ir drošs

Nav toksisks, sastāvā neietilpst kaitīgas vielas

Efektīvs 5-7 dienu periodā

Nav toksisks, sastāvā neietilpst kaitīgas vielas