Atsauksmes

Tieši Jūsu - atsauksmes, jautājumi, vērojumi, atzinības, pieredze, konstruktīva kritika un uzslavas ļauj mums attīstīties, virzīties uz priekšu un – sniegt Jums visslābāko!
07.06.2016 09:23 
Anastasija
Очень хорошее средство. В ночале не верила, что поможет, но результат покозал обратное. Для пробы заказала салфетки, рада, теперь закозала в флаконе. Кто ещё не пробывал, советую.
06.06.2016 22:25 
Marita
Paldies! Esmu izmēģinājusi visu ko.. vienīgais kas līdzēja bija botox injekcijas (diemžēl pārāk dārgas regulārai lietošanai)... Pašlaik ir 2. nedēļa kopš lietoju drydry un esmu sajūsmā, ka varu droši vilkt apģērbu neuztraucoties par sasvīdušām padusēm. Darbā varu bez kauna runāt ar klientiem :)
01.06.2016 20:23 
Marta
Neesmu apmierināta ar piegādi, izmantojot kurjeru. Izvēlējos šo variantu, jo aprakstā bija man nepieciešamais - piegāde man ērtā laikā un vietā, jo strādāju no 8 - 19, līdz ar to nevaru paspēt ne uz biroju, ne pasta nodaļu. Ierakstīju vēlamo laiku. Gaidīju. Saņēmu īsziņu, ka pasūtījums tiks piegādāts aiznākamajā dienā (no pasūtījuma brīža) no pl.8 -17. Uz sms nevar atbildēt, kurjeru nevar sazvanīt, lai vismaz mainītu piegādes adresi.

DryDry eksperta atbilde

Labdien, Marta! Paldies par Jūsu atsauksmi.
- Kurjerpiegādi Latvijā nodrošina viena no populārākiem Baltijas kurjer-pakalpojumu uzņēmumiem VENIPAK. Kurjerpiegāde tiek veikta uz nākamo dienu, tikai darba dienās, darba laikā (8-17), Jums ērtākajā vietā, gan mājas, gan uz darbu, kā arī laukos, bez ierobežojumiem (līdz durvīm, uz rokām).
- Par Jūsu kurjeru vai papilda informācijas saņemšanai, Jūs varat ērti sazināties ar VENIPAK Info, par tāl. vai e-pastu (http://www.venipak.lv/kontaktinformacija/), nosaucot pakas izsekošanas numuru, kuru Jūs saņemat no DRY DRY Baltic uz e-pastu un SMS.
- Par nestandartu piegādes laiku, vai īpašiem jautājumiem, lūdzam, sazināties ar mūsu DRY DRY Baltic Komandu pa e-pastu, vai telefoniski (http://drydry.lv/contacts), ar prieku Jums palīdzēsim!
Ar cieņu, DRY DRY Baltic Komanda.

26.05.2016 10:22 
Irena
Very good thing!:)
Thanks
25.05.2016 20:24 
Jānis
Nav īsti tas ko gaidiju, jo pēdējā laikā iedarbība paliek vājāka. Lietoju apmēram 2 mēnešus un viss tiek darīts pēc instrukcijas.

DryDry eksperta atbilde

Labdien, Jānis!
- Pēdēja laikā, sākas "īsta" karsta vasara, ķermenis svīst aktīvāk. DryDry nav parastais dezodorants, lai viņš strādātu, līdzeklim jā uzsūcas ādā (apm. 2 st.). Lai šis process būtu veiksmīgs, jūsu ķermenim jāsvīst minimāli un būtu mierīga stāvokli (gulēšana).
- Galvena doma karstos apstākļos: vienvirziena, vai DryDry uzsūcas ādā, vai ada svīst.
- Tāpēc, vasarā, lietojiet DryDry pēc dušas, uz tīru, pilnīgi sausu adu, uzreiz pirms gulēšanas (līdz 20 min) un ar rezultātu viss būs o.k., kā iepriekš!
Ar cieņu, DRY DRY Baltic Komanda.

19.05.2016 12:42 
Жанна
Очень довольна результатом и обязательно приду к вам ещё :)
Сеачала сама не верила, потому что долго мучалась с этой проблемой, особенно летом :( Но сейчас всё отлично. Огромное спасибо!
16.05.2016 09:30 
Marina
Otlichnoe sredstvo, a glavnoe pomogaet srazu. Mne xvataet pochti na 2 nedeli! Vsem sovetuju
12.05.2016 19:18 
Justin
It's a great product. Thanks
11.05.2016 15:27 
Maija
Liels paldies jums par palīdzību! Light ir ļoti efektīvs un es noteikti visiem stāstīšu par jūsu produkciju!
27.04.2016 17:04 
Николай
Добрый день! Для чего нужен Dry Dry Sensitive? Абсолютно бесполезное средсво! И пот и запах все осталось как было, даже если 10 раз в день наносить! Обман чистой воды! Кстати в составе кажется только эта вода и есть

DryDry eksperta atbilde

Добрый день, Николай! Спасибо за Ваш отзыв!

Говоря о DRY DRY Sensitive, то средство выпущено исключительно для чувствительной, аллергенной, склонной к сильным раздражениям кожи. Без содержания спирта. Человеку с нормальным, обильным потоотделением и нормальным типом кожи средство не подходит, так как будет не эффективно. Как правило это ограниченный тип людей, для которых проблема кожи очевидна и средство единственный выход. В данном случаи мягкая кожа хорошо впитывает водяную основу.

Со своей стороны призываем реально оценивать тип собственной кожи и если у Вас нету кожных заболеваний, то следует использовать DRY DRY Original и наслаждаться комфортной жизнью, забыв о надоевшем запахе пота!

Всегда будем рады ответить на ваши вопросы!
С уважением, Команда DRY DRY Baltic.

Pievienot ierakstu

Jūsu vārds
Jūsu E-pasts
Kā jūs uzzinājāt par mums?
Jūsu ziņojums