Biežāk uzdotie jautājumi

 • Cik ilgam laikam pietiek ar 1 (vienu) DRYDRY Oriģinālais flakonu?
  Katram cilvēkam izmantošanas laiks ir atsķirīgs. Vienam ar flakonu pietiks 7 mēnešiem, bet kāds cits to izlietos tikai 12 mēnešos.
  Vidējais termiņš ir 8 - 10 mēneši.
 • Vai DRYDRY var uzklāt no rīta vai dienā?
  NĒ! Pretsviedru līdzeklis var sabojāt Jūsu apģērbu. Izmantojiet DRYDRY saskaņā ar instrukciju. Uzklājiet DRYDRY tikai pirms naktsmiera, stundu pirms iemigšanas. Noslēpums meklējams antiperspiranta pareizā izmantošanā. Procter & Gamble Beauty pētījumi liecina, ka antiperspiranta izmantošana no rīta un vakarā vai tikai vakarā ir efektīvāka nekā antiperspiranta izmantošana no rīta. 
  Pātnieki ir pierādījuši, ka antiperspiranta izmantošana tikai vakarā ir efektīvāka nekā tā izmantošana tikai no rīta. Naktī, miega stāvoklī, sviedri izdalās minimāli, tādēļ līdzeklis labi iesūcas porās un sāk efektīvi darboties.

 • Es nodarbojos ar sportu, пik dienu apmeklēju treniņus … vai sviedru izdalīšanās novēršana nav kaitīga?
  Nodarbojoties ar sportu, svīšana ir dabisks un obligāts process, kas nepieciešams normālai siltumapmaiņai, sārņu un toksīnu izvadīšanai no organisma pa porām ar sviedru palīdzību.
  Izmantojot līdzekli DRYDRY, Jūs neaizbāžat visas organisma poras, bet novērš sviedru parādīšanos noteiktās vietās. Rezultātā Jūs gūstat sausumu, komfortu un pilnīgu pārliecību par savām darbībām. Izvēle ir Jūsu rokās!

 • "Durstīguma" efekts pēc preparāta izmantošanas. Kas tas ir?
  Līdzeklis DRYDRY un tajā ietilpstošās sastāvdaļas neizraisa alerģiskas reakcijas. Durstīgums efektu (vai citus viegla diskomforta veidus) var novērot tikai cilvēkiem ar jutīgu ādu divās trīs pirmajās lietošanas reizēs. Šāds efekts var būt vērojams arī uzklājot preparātu uz netīras vai mitras ādas. Preparāts jāuzklāj pēc dušas uz sausas ādas.
  Pievēršam Jūsu uzmanību arī tam, ka precīzi jāievēro Līdzekļa lietošanas instrukcija, tad DRYDRY priecēs Jūs ar savu efektivitāti, labajiem rezultātiem, drošu un ērtu izmantošanu ilgus gadus!

 • Vai preparātu var izmantot grūtnieces un sievietes, kuras baro zīdaini ar krūti? Vai tam ir pretindikācijas?
  Ražotājs nesniedz nekādas rekomendācijas šajā jautājumā! Vērsieties pie sava ārstējošā ārsta un lūdziet konsultāciju par mūsu līdzekli DRYDRY.
  No savas puses varam teikt, ka tika veikti toksiskuma pētījumi, kuru rezultātā noskaidrojās, ka līdzeklis DRYDRY nav toksisks! Taču, pēc iespējas, mēs ieteiktu šajā skaistajā dzīves posmā atturēties no jebkādu līdzekļu lietošanas!

 • Ja pēc ilgstošas DRYDRY izmantošanas pārtrauc tā lietošanu un pāriet uz citu dezodorantu, vai svīšana nebūs vēl spēcīgāka nekā pirms DRYDRYizmantošanas?
  Dezodoranti tikai maskē aromātu uz to sastāvā esošo dažādo aromātisko vielu rēķina, bet nesamazina sviedru izdalīšanos!
  Pārejot no DRYDRY uz dezodorantiem, Jūs, protams, vairs nesaņemsiet ar DRYDRY ierasto sausuma un komforta sajūtu.

 • Vai DRYDRY neizraisa onkoloģisko slimību attīstību?
  Journal of the National Cancer Institute (JNCI) 2002.gada 16.oktobrī publicētie pētījuma rezultāti pilnīgi atmaskoja internetā izplatītās baumas, kas melīgi vēsta, ka antiperspirantu izmantošana izraisa piena dziedzeru vēzi. Fred Hutchinson Cancer Research Center un University of Washington (abi Sietlā,Vašingtona) pētnieki bija veikuši plašu pētījumu, ņemot vērā katru saslimšanas gadījumu (tika veikta iespējamo iemeslu analīze, skatīta vēsture, attīstība). Iegūtie dati ļāva izdarīt slēdzienu: «Pētījuma rezultāti neapstiprina hipotēzi, ka antiperspiranti paaugstina risku saslimt ar piena dziedzeru vēzi». Turklāt pētnieki informē, ka «nav pierādījumu» un slimības riska, izmantojot dezodorantus. 
  No savas puses mēs vēlētos atzīmēt, ka lai DRYDRY priecētu Jūs ar saviem labajiem rezultātiem, drošu un ērtu izmantošanu ilgus gadus, Līdzekļa lietošanu vēlams uz īsu laiku pārtraukt (piemēram, pēc shēmas "gadu izmantojat — mēnesi pārtraucat").

 • Vai izmantojot DRYDRY ir novērojami blakusefekti?
  Blakusefekti var parādīties tikai tad, ja izmantosiet šo līdzekli nepareizi. Saskaņā ar instrukciju.

 • Kāda ir efektivitāte rokām un kājām?
  Preparāts DRYDRY ir paredzēts padušu, plaukstu un kāju pēdu apstrādei. Tas ir efektīvi izmantojams visās minētajās vietās, ja lietosiet DRYDRY saskaņā ar instrukciju.

 • Vai izmantojot preparātu DRYDRY ir kādas kontrindikācijas?
  Saskaņā ar veikto klīnisko pētījumu, kontrindikācijas preparāta izmantošanā nav atklātas. 
  Taču izmantojot karstas vannas, apmeklējot saunu vai intensīvi nodarbojoties ar sportu, DRYDRY uzklāj ne agrāk kā vienu stundu pēc šīm procedūrām.
  No savas puses mēs iesakām atturēties no preparāta lietošanas:
  - grūtniecēm un sievietēm, kuras baro zīdaini ar krūti;
  - personām, kas jaunākas par 16 gadiem;
  - cilvēkiem, kuriem ir paaugstināts jutīgums pret Līdzekļa sastāvdaļām.

 • No kāda vecuma var izmantot DRYDRY un vai var izmantot to visu mūžu?
  Ražotājs nesniedz precīzu atbildi uz šo jautājumu. Zviedrijā šo preparātu sekmīgi ražo un pārdod jau vairāk nekā 30 gadu. Tas sniedz pamatu domāt, ka aizvadītajā laikā nav atklāti jebkādi ierobežojumi preparāta DRYDRY izmantošanas ilguma un biežuma ziņā.
  No savas puses mēs 2011.gadā veicām klīnisko pētījumu cilvēku grupā vecumā no 18 līdz 65 gadiem. Balstoties uz gūtajiem rezultātiem, var droši runāt par līdzekļa DRYDRY izmantošanu no šā vecuma!

 • Vai pie DRYDRY var pierast?
  Ja iestājies pieradums un preparāts pārstāj darboties, pārtrauciet tā izmantošanu uz 30 dienām. 
  Pēc mēneša DRYDRY efektivitātei vajadzētu atgriezties!

 • Man pēc uzklāšanas parādās dedzināšana (nieze, nepatīkama durstīšana). Kā rīkoties?
  Parasti ilgstoša dedzināšana notiek tad, ja netiek ievērota preparāta piemērošanas instrukcija.
  Klīniski pierādīts, ka līdzeklis DRYDRY un tajā ietilpstošie komponenti neizraisa alerģiskas reakcijas. Durstīguma vai dedzināšanas sajūta (vai citi viegla diskomforta veidi) ir pieļaujami un atbilst lietošanas instrukcijai. Šādu efektu var novērot cilvēkiem ar jūtīgu ādu (viņiem var ieteikt izmantot Sensitive), kā arī gadījumā, ja preparāts uzklāts uz mitras vai netīras ādas (netiek ievērota instrukcija).
  Gadījumā, ja dedzinošā sajūta ilgstoši nepāriet, līdzeklis jānomazgā no ādas virsmas ar ūdeni un jāuzklāj nomierinošs krēms. Līdzekļa izmantošanas mēģinājumu atkārtot ne agrāk kā pēc 24 stundām.

Ja Jūs neesat atradis atbildi mūsu vietnē, pajautājiet mūsu Online ekspertiem